
Gelukspoppetjes van Norah
Norah van ToorStill to go
Van supergezond en sportief naar ernstig ziek in 4 weken tijd. De dag dat ik mee zou doen aan Alpe d’Huzes werd ik opgenomen in het Prinses Máxima Centrum. Opeens had ik, als 16 jarige, lymfeklierkanker.
Juni 2022 overkwam mij dit. Mijn lichaam was opeens heel ziek. Gewoon domme pech.
Na een hele slecht start heb ik het geluk gehad dat mijn zieke lichaam heel goed reageerde op 6 chemo’s, daarna de BEAM en stamceltransplantatie. Na 6 maanden Prinses Máxima Centrum mocht ik begin december 2022 gelukkig tijdelijk naar huis.
Nog steeds kon en mocht ik niet eten en nauwelijks lopen. De schade die de kanker aan mijn dunne darm en maag had aangericht was heel groot waardoor een herstel operatie noodzakelijk was. Deze heb ik op 10 februari gehad. Het herstel van deze operatie en mijn verdere revalidatie duurt nog maanden maar het gaat de goede kant op!
Op vrijdag 7 april zou ik het Princes Maxima Centrum verlaten om op maandag 10 april te starten met mijn revalidatie in Lyndensteyn in Beesterzwaag. Echter ... het lymfoon is weer terug in mijn lichaam.
Daarom zal ik vanaf maandag 17 april weer starten met nieuwe chemo met aansluitend een stamceltransplantatie van een unieke donor, mijn tweeling zus Yasmijn! Zij matcht qua stamcellen perfect bij mij. Volgens de arts kan het niet beter!
Na deze transplantatie hoop ik weer te gaan bewegen en revalideren.
Herstel gaat samen met bewegen, weer kunnen lopen, maar ook conditie opbouwen. Dat is niet alleen bij mij het geval maar geldt voor alle kinderen die kanker hebben.De komende maanden wil ik daarom graag veel geld ophalen voor het Prinses Máxima Centrum voor de aanschaf van sportmaterialen in de gymzaal!
Mijn geluk wil ik graag met jullie delen door de verkoop van Gelukspoppetjes. Geluk en gezondheid zijn niet te koop en onbetaalbaar, maar de poppetjes kan je gewoon kopen.
De eerste 1.000 poppetjes zijn besteld, gemaakt en verkocht. Helaas is het tijdelijk niet meer mogelijk om poppetjes te kopen. Wanneer de poppetjes weer in de verkoop gaan dan zal dit melden op deze site. Dus: TIJDELIJK UITVERKOCHT .
Voor informatie over de poppetjes kun je een whats app bericht sturen naar 06-15 33 90 80
De opbrengst van de poppetjes doneer ik voor 100% via deze pagina aan het Prinses Máxima Centrum.